Słomiana
slomiana lpg jmax warszawa bemowo

Samochodowe
Instalacje Gazowe

Profesjonalny montaż i serwis instalacji LPG
Serwisujemu wszystkie modele aut

slomiana lpg jmax warszawa bemowo
01.
SYSTEMY WTRYSKU GAZU
02.
MONTAŻ INSTALACJI LPG
03.
SERWIS INSTALACJI LPG
slomiana lpg jmax warszawa bemowo

Instalacja gazowa BRC Sequent Direct Injection (SDI)

System Sequent Direct Injection (SDI) jest najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej,przeznaczonym do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny do np. marek Grupy VW oraz Mitsubishi, KIA. System ten bazuje na dobrze znanej rodzinie SEQUENT, który łatwy w montażu i prosty w programowaniu jest indywidualnie dedykowany do konkretnego rodzaju silnika. W chwili obecnej jest opracowana technologia przystosowana do silników 4 cylindrowych. Centrala sterująca SDI , łączy w sobie funkcje emulacji oraz okresowego włączania wtryskiwaczy benzynowych w celu schładzania i smarowania ich , co jest wymogiem zabezpieczenia tych urządzeń przed uszkodzeniem.

PODSTAWOWE ELEMENTY SYSTEMU SDI
slomiana lpg jmax warszawa bemowo

System ten charakteryzuje się dużą niezawodnością i prostotą obsługi,ponieważ przełączanie z benzyny na gaz następuje samoczynnie po osiągnięciu przez silnik odpowiedniej temperatury pracy.

Programowanie systemu SDI polega na wgraniu gotowej mapy opracowanej specjalnie dla danego modelu silnika dla wskazanych marek -zgodnie z wykazem poniżej: