Słomiana
slomiana lpg jmax warszawa bemowo

Samochodowe
Instalacje Gazowe

Profesjonalny montaż i serwis instalacji LPG
Serwisujemu wszystkie modele aut

slomiana lpg jmax warszawa bemowo
01.
SYSTEMY WTRYSKU GAZU
02.
MONTAŻ INSTALACJI LPG
03.
SERWIS INSTALACJI LPG

Instalacja Gazowa Optima

LPG SHARK 1200 - wysokiej jakości jednostopniowy reduktor ciśnienia gazu przeznaczony do instalacji LPG wtrysku sekwencyjnego w silnikach o mocy do 147 KW (200 KM). Zmniejsza ciśnienie i odparowuje gaz zasilający silnik oraz utrzymuje odpowiednie ciśnienia paliwa, w celu zapewnienia optymalnych warunków pracy całego układu.

LPG SHARK 1500 - Wysokiej jakości jednostopniowy reduktor ciśnienia gazu przeznaczony do instalacji LPG wtrysku sekwencyjnego w silnikach o mocy do 147 KW (200 KM). Zmniejsza ciśnienie i odparowuje gaz zasilający silnik oraz utrzymuje odpowiednie ciśnienia paliwa, w celu zapewnienia optymalnych warunków pracy całego układu.

Wtryskiwacz Barracuda - Dostępny w wersji do pojedynczego montażu – w wersji z kapturkiem lub bez, jak i zespolone w listwy 2, 3 i 4 – cylindrowe. Wykręcana dysza kalibracyjna umożliwia płynną regulację przepływu gazu i wydajności wtryskiwacza (od 20 do 50 KM na cylinder). Pojedynczy smukły wtryskiwacz, można zamontować blisko wtryskiwacza benzynowego na wężyku o minimalnej długości, co zwiększa precyzję podania gazu. W ofercie nadal dostępne są również wtryskiwacze Barracuda o wydajności 130 Nl/min.

Listwa wtryskowa - Zastosowanie autorskiego procesu wulkanizacji powoduje, iż elementy gumowe dłużej zachowują elastyczność, nie ulegając rozbiciu.To bezpośrednio przekłada się na podawanie takich samych dawek paliwa, nawet w długim czasie użytkowania wtryskiwacza. Uszczelnienia wyprodukowane są ze specjalnych mieszanek fluorokauczukowych (FKM).

Nowy przełącznik wskazuje aktualny tryb pracy auta (rodzaj aktualnego zasilania: benzyna/gaz) oraz poziom gazu w zbiorniku.

Przełącznik benzyna/gaz wskazuje aktualny tryb pracy auta (rodzaj aktualnego zasilania: benzyna/gaz) oraz poziom gazu w zbiorniku.

REDUKTOR
FILTR
WTRYSKIWACZE
PRZEŁĄCZNIKI
STEROWNIKI
STEROWNIKI